rozlúčka so slobodou Bratislava

Rozlúčka so slobodou v centre Bratislavy

Rozlúčka so slobodou sa blíži. Domnievame sa, že dôvodom, prečo si tu na tejto stránke, je to, že si poctená povinnosťou zorganizovať túto párty tvojej priateľky alebo sestry.

Znamená to veľa zodpovednosti, s ktorou sa musíš vyrovnať, no zároveň to znamená, že ti tvoj tím dôveruje a vie, že môžeš zorganizovať zábavný a jedinečný program pre dievčatá aj nevestu. Na tejto stránke si na správnom mieste a my ti pomôžeme! Toto bude najlepšia rozlúčka so slobodou akú zažiješ.

Stanete sa šéfkuchárkami

V Makery Bratislava nemusíte byť dobré kuchárky, aby ste vytvorili úžasné jedlá. K jedlám, ktoré si vyberiete z našej ponuky, dostanete všetky suroviny, ktoré budete potrebovať. Budú pripravené a pekne naaranžované v malých nádobách na drevenej doske. Okrem nášho milého a odborného personálu budete mať k dispozícii aj videonávod na tablete, ktorý vám pomôže prejsť celým procesom tvorby. Garantujeme, že výsledok bude pre vás všetky 100%-ne úžasný!

zazitkova restauracia bratislava
Najlepšia Rozlúčka so slobodou

Nezabudnuteľná rozlúčka so slobodou

Časť varenia neberte príliš vážne, táto aktivita je skôr o špeciálnej hre a nezabudnuteľnej príležitosti. Ale samozrejme, učiť sa dá aj pri hraní. Preto náš tím Makery Bratislava daruje neveste prekvapenie v podobe darčekovej poukážky pre novomanželov na romantickú DIY večeru (so zľavou 25 %).

BALÍČEK ROZLÚČKY SO SLOBODOU

39 / Osoba
  • 1 DIY hlavné jedlo
  • 1 uvítací shot
  • 2 nápoje podľa výberu
  • 25% zľavová karta pre nevestu v reštaurácii
firemny teambuilding Bratislava

Úspešný event!

Vieme presne, aká veľká výzva je zorganizovať rozlúčku so slobodou, ktorá bude nezabudnuteľná, príjemná pre každú z vás, a za dobrú cenu.

A vieme aj, čo potrebujete na to, aby ste to zrealizovali. Kľúčom k úspechu je toto: budete variť všetky spolu v novom a cool prostredí. My vás čakáme s welcome drinkami na rozveselenie a ak treba necháme vás vyzdobiť aj reštauráciu, aby bol priestor pre váš tím jedinečnejší. Náš profesionálny a skúsený personál zaistí hladký priebeh celého programu od A po Z. Sme tu pre vás, ak máte nejaké špeciálne potreby alebo nápady.

Štýlová kokteil párty

Každá žena by mala mať vo svojom živote len jednu rozlúčku so slobodou. Takže to berieme ako naše poslanie vyťažiť z toho pre vás maximum. Ak túžite po elegantnejšom a ešte viac zábavnom programe, určite sa vám bude páčiť aj naša ponuka kokteilových párty.

Vy si vyberiete kokteily, ktoré sa vám najviac páčia z našej ponuky. Všetky ingrediencie vám naservírujeme na drevených doštičkách a podľa videonávodu môžete začať miešať svoje luxusné koktaily!

Restauracia Na rozlúčku so slobodou
rozlúčka so slobodou Bratislava

Relaxujte a nechajte to na nás!

Sme hrdí na stovky 100% úspešne zorganizovaných rozlúčok so slobodou, ktoré sme usporiadali v Makery. Vďaka ním boli stovky neviest a ich priateliek naozaj spokojných a šťastných.

Toto gastrodobrodružstvo v Makery si určite zamilujú aj všetky vaše priateľky!

Ak už poznáte dátum tohto špeciálneho dňa, napíšte nám, opýtajte sa nás na čokoľvek, sme tu pre vás!

Kontaktuj nás

Ak ťa zaujímajú ponuky na mieru a zľavy, napíš nám

bratislava@makeryworld.com

Na každý e-mail odpovedáme do 24 hodín. Ak by vám odpoveď od nás neprišla, skontrolujte si priečinok spam vo vašej mailovej schránke.

…alebo zavolaj nám:

...alebo vyplň formulár nižšie!

Salt&Sugar, s. r. o.

Fakturačná adresa: Zochova 16/XIII, Bratislava 811 03

IČO: 53 424 310

Registrovaná v: spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri, vložka: 149081/B“

E-mail: bratislava@makeryworld.com

Telefónne číslo: +421 948 851 152
Orgán dozoru: Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj. Bajkalská 21/A.
P.O. Box 5. 820 07 Bratislava 27.

Prevádzka: Zámocká 36, 811 01 Bratislava