Rozlúčka so slobodou

Plánuješ rozlúčku so slobodou? Ak sa jedna z tvojich priateliek vydáva, je tradíciou rozlúčiť sa s jej slobodnými rokmi poriadne – takáto párty vás ešte viac zblíži, a budete si to pamätať do konca života.
Ponúkame perfektné riešenie pre túto udalosť, pretože máme všetko k tomu, aby ste spolu zažili skutočne špeciálny zážitok. Môžete si vyskúšať tie najšpeciálnejšie recepty s priateľkami a priateľmi, zatiaľ čo personál Makery vám pomôže so všetkým ostatným, čo budete potrebovať.

Ako to vlastne funguje?

Špeciálna udalosť sa začína uvítacím nápojom a potom si každý vyberie pre seba z ponuky DIY. Je dobre vedieť, že v Makery nemusíte byť hviezdným šéfkuchárom, aby ste pripravili úžasné jedlá. Všetky ingrediencie dostanete vopred odmerané a pripravené v malých miskách. S pomocou priateľského personálu Makery a video aplikácie urobíte perfektné jedlo. Prostredie je útulné a snažíme sa splniť všetky vaše priania.

Varenie netreba brať príliš vážne, ide tu o spoločnej hre a nezabudnutelnej príležitosti. Počas hry sa môžete samozrejme aj učiť. Tím Makery preto pozýva nevestu na ďalšiu malú hru, ktorej absolvovanie bude odmenené darčekovým poukazom so zľavou 25% , ktorý môže mladomanželský pár uplatniť na príjemnú večeru.

BALÍČEK ROZLÚČKY SO SLOBODOU

Zoznam vybraných jedál nám pošlite na bratislava@makeryworld.com najneskôr 2 dni pred akciou.
36 Eur / Osoba
  • 1 hlavný chod na osobu
  • 1 uvítací panák
  • 2 voliteľné nápoje
  • 25% zľavová karta pre nevestu v reštaurácii

Darček pre nevestu!

Posledné minúty slobodného života? Tak ich kamarátke okoreň a daruj jej vzrušujúcu rozlúčku so slobodou v podobe netradičného varenia vo vašej partii.

Kontaktuj nás

Ak ťa zaujímajú ponuky na mieru a zľavy, napíš nám

bratislava@makeryworld.com

…alebo zavolaj nám:

...alebo vyplň formulár nižšie!