Rozlúčka so slobodou v centre Bratislavy

Sezóna rozlúčok so slobodou sa už začala. Domnievame sa, že dôvodom, prečo si tu na tejto stránke, je to, že si poctená povinnosťou zorganizovať túto párty tvojich priateľky alebo sestry.

Znamená to veľa zodpovednosti, s ktorou sa musíš vyrovnať, no zároveň to znamená, že ti tvoj tím dôveruje a vie, že môžeš zorganizovať zábavný a jedinečný program pre dievčatá aj nevestu. Na tejto stránke si na správnom mieste a my ti pomôžeme!

Stanete sa šéfkuchárkami

V Makery nemusíte byť dobré kuchárky, aby ste vytvorili úžasné jedlá. K jedlám, ktoré si vyberiete z našej ponuky, dostanete všetky suroviny, ktoré budete potrebovať. Budú pripravené a pekne naaranžované v malých nádobách na drevej doske. Okrem nášho milého a odborného personálu budete mať k dispozícii aj videonávod na tablete, ktorý vám pomôže prejsť celým procesom tvorby. Garantujeme, že výsledok bude pre vás všetky 100%-ne úžasný!

Nezabudnuteľná rozlúčka so slobodou

Časť varenia neberte príliš vážne, táto aktivita je skôr o špeciálnej hre a nezabudnuteľnej príležitosti. Ale samozrejme, učiť sa dá aj pri hraní. Preto náš tím Makery daruje neveste prekvapenie v podobe darčekovej poukážky pre novomanželov na romantickú DIY večeru (so zľavou 25 %).

BALÍČEK ROZLÚČKY SO SLOBODOU

36 / Osoba
  • 1 DIY hlavné jedlo
  • 1 uvítací shot
  • 2 nápoje podľa výberu
  • 25% zľavová karta pre nevestu v reštaurácii

Úspešný event!

Vieme presne, aká veľká výzva je zorganizovať rozlúčku so slobodou, ktorá bude nezabudnuteľná, príjemná pre každú z vás, a za dobrú cenu.

A vieme aj, čo potrebujete na to, aby ste to zrealizovali. Kľúčom k úspechu je toto: budete variť všetky spolu v novom a cool prostredí. My vás čakáme s welcome drinkami na rozveselenie a ak treba necháme vás vyzdobiť aj reštauráciu, aby bol priestor pre váš tím jedinečnejší. Náš profesionálny a skúsený personál zaistí hladký priebeh celého programu od A po Z. Sme tu pre vás, ak máte nejaké špeciálne potreby alebo nápady.

Štýlová kokteil párty

Každá žena by mala mať vo svojom živote len jednu rozlúčku so slobodou. Takže to berieme ako naše poslanie vyťažiť z toho pre vás maximum. Ak túžite po elegantnejšom a ešte viac zábavnom programe, určite sa vám bude páčiť aj naša ponuka kokteilových párty.

Vy si vyberiete kokteily, ktoré sa vám najviac páčia z našej ponuky. Všetky ingrediencie vám naservírujeme na drevených doštičkách a podľa videonávodu môžete začať miešať svoje luxusné koktaily!

Relaxujte a nechajte to na nás!

Sme hrdí na stovky 100% úspešne zorganizovaných rozlúčok so slobodou, ktoré sme usporiadali v Makery. Vďaka ním boli stovky neviest a ich priateliek naozaj spokojných a šťastných.

Toto gastrodobrodružstvo v Makery si určite zamilujú aj všetky vaše priateľky!

Ak už poznáte dátum tohto špeciálneho dňa, napíšte nám, opýtajte sa nás na čokoľvek, sme tu pre vás!

Kontaktuj nás

Ak ťa zaujímajú ponuky na mieru a zľavy, napíš nám

bratislava@makeryworld.com

…alebo zavolaj nám:

...alebo vyplň formulár nižšie!