Darujte zážitok!

Pre malých aj veľkých, profesionálov aj amatérov, chlapcov aj dievčatá! 

Kreatívny spoločenský zážitok pre každého!

V Makery si každý navarí a zje, čo chce, tak ako v reštaurácii. Neexistuje žiadny učiteľ, iba videonávod na tablete, ktorý vás prevedie krokmi varenia. Nejde o to, aby sme sa učili, ale aby sme spolu mali kreatívny spoločenský zážitok. To, čo sa tu deje, má bližšie k hre ako učeniu:

„Makery je ihrisko, nie škola!“

Osvedčený a rokmi odskúšaný proces Makery môže úspešne absolvovať každý od 6 rokov, vrátane nešikovného a neskúseného kuchára. Naopak skúsené gazdinky či profesionálni kuchári to tiež považujú za dostatočne náročné a zábavné. Nakoniec si  tak všetci môžu spoločne užiť kreatívny zážitok, kde sa každému podarí chutne navariť a odísť tak so špeciálnym zážitkom!

Nakupujte darčeky pohodlne a rýchlo TERAZ!

Recept na dokonalý darček

Urobte svoj darček prekvapivým a originálnym!

Nikto nie je spokojný s obyčajným nudným darčekom! Darček by mal byť prekvapivý, nečakaný a nový! To je Makery, prvá reštaurácia typu „do it yourself – urob si sám“ na svete! Reštaurácia, v ktorej si hostia varia sami!!!

Budú si ju spájať s vami, tak im darujte to najlepšie! 

V Bratislave práve otvorili Makery ! Tí z vás, ktorí tam boli medzi prvými, o tom budú s hrdosťou rozprávať. Zatiaľ ju pozná len málokto, takže môžete byť medzi prvými, ktorí ju nájdu ako darček pod stromčekom! Áno! Darujte zážitok z Makery ako darček! Buďte prví a tí, ktorí ho dostanú, si to budú navždy pamätať!!!

najlepsi teambuilding v bratislave

Nedarujte predmety, darujte zážitok ako darček!

Každý si kupuje veci, ktoré potrebuje, a z vecí, ktoré nepotrebuje, sa stáva neporiadok. Nezabudnuteľné zážitky majú pre každého oveľa väčšiu hodnotu ako veci. Príležitostí mať zážitky máme čoraz menej. Taký je aj program kreatívnych spoločenských zážitkov Makery!

Môžete obdarovať viacerých naraz!

Čo ak nechcete obdarovať iba jednu osobu, ale pár, rodinu alebo svojich rodičov spoločne! V takom prípade je ideálnym darčekom spoločenský zážitkový program v reštaurácii Makery, ktorý môžete kúpiť napríklad pre 2-3-4 osoby! 

Žiadne čakania v radoch, k dispozícii je okamžitý nákup ONLINE!

Blíži sa koncoročné nákupné šialenstvo, keď pobehujeme v preplnených obchodných domoch, uhýbame sa ľuďom medzi ubúdajúcimi zásobami, zatiaľ čo sa nám kráti čas. Dokonalý darček však môžete ľahko kúpiť online len niekoľkými kliknutiami! Zážitkový poukaz  Makery je navyše okamžite zaslaný e-mailom!

Dokonalý darček pre každého!

Väčšina darčekov nie je vhodná pre každého. Malí, veľkí, chlapci, aj dievčatá potrebujú rôzne darčeky. Ten náš bude napriek tomu ideálnym darčekom nezabudnuteľným pre každého! Večer v reštaurácii Makery DIY je výnimočným zážitkom pre každého!

Nakúpte ONLINE, bez čakania v rade!

Darujte skúsenosti namiesto vecí! Program, na ktorý budete navždy spomínať! Kúpte darčeky v našom internetovom obchode TERAZ, za pár kliknutí!

Salt&Sugar, s. r. o.

Fakturačná adresa: Zochova 16/XIII, Bratislava 811 03

IČO: 53 424 310

Registrovaná v: spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri, vložka: 149081/B“

E-mail: bratislava@makeryworld.com

Telefónne číslo: +421 948 851 152
Orgán dozoru: Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj. Bajkalská 21/A.
P.O. Box 5. 820 07 Bratislava 27.

Prevádzka: Zámocká 36, 811 01 Bratislava