Firemná DIY koktejl párty

Výnimočný teambuilding alebo firemná párty, na ktorej sa zabavia všetci účastníci bez výnimky! Každý sa stane barmanom a namieša si prémiové koktaily vyvinuté u nás v Makery.

Firemná párty začína ako v každom inom bare, kde si objednáš tebe najsympatickejší jedinečný koktail z našej ponuky, privítame teba a kolegov chutným občerstvením a potom ti namiesto hotových kokteilov naservírujeme Makery zážitok!

cocktail drink koktejl party
miesane drinky bratislava
stan sa barmanom v Makery Bratislava
zazitkovy darcek koktejl party
Kam do mesta bratislava

Štýlový a profesionálny teambuilding

Cieľom je spoločne tvoriť a zdieľať. Užiť si kvalitne čas strávený u nás. Aby sme to dosiahli, ponúkame útulné, ale exkluzívne prostredie reštaurácie, skúsený profesionálny personál a služby založené na zábavnom zážitku. Zaži najlepší teambuilding alebo firemnú párty v Makery Bratislava na Zámockej ulici pod hradom.

Garantovaný úspech a spokojný tím

Tajomstvo úspešného firemného teambuildingu spočíva v spojení medzi dobrým výberom programu, bezproblémovou organizáciou a kvalitnou spoločnou aktivitou.

Reštaurácia Makery Bratislava má skúsenosti z viac ako 1000 úspešných firemných teambuildingov organizovaných s maximálnou pozornosťou od A po Z. Náš personál ti zaručí, že vďaka vynikajúcej DIY koktejl párty získaš najvyššiu mieru spokojnosti a uznania svojho tímu.

Darček na poslednú chvíľu
Zážitkový darček v bratislave

Každý sa stane barmanom!

Vyber si svoj obľúbený unikátny koktejl z našej ponuky. My ti naservírujeme všetky ingrediencie, pekne uložené na drevenej doske. Ty sa priprav a stlač play, video sa začne a ty si nachystáš chutný drink. 

Bude sa ti to páčiť. Namixuješ si svoje prvé koktejly a keď ich potom ochutnáš nikdy nezabudneš na tie skvelé chute. Ostanú ti iba pozitiívne spomienky na spoločnú prácu s kolegami.

EASY DIY koktejl párty

20 /osoba
  • Welcome snack
  • 2 DIY koktejly/osoba

GO DIY koktejl párty

29 /osoba
  • Welcome snack
  • 3 DIY koktejly/osoba
populárny

Doplnkový záchranný balíček

9 /osoba
  • 1 DIY koktejl/osoba
Narodeninová oslava v bratislave

Nechaj to na nás!

  • V Makery Bratislava usporadúvame a organizujeme viac ako 100 teambuildingových akcií ročne s vysokou úspešnosťou.
  • Náš skúsený a precízny personál sa stará o celý manažment od administratívy až po realizáciu.
  • Účastníci teambuildingu budú naozaj spokojní s vlastnoručne vyrobenými skvelými a chutnými drinkami.
  • Samozrejme sme ti k dispozícii, ak máte nejaké špeciálne požiadavky.

Každý si nájde jedinečný koktail, ktorý mu najviac sadne, a náš personál mu poskytne pomoc pri výbere a príprave. Ak by ste si chceli so svojim tímom aj navariť, pozrite si naše ďalšie teambuildingové ponuky.

Otváracie hodiny

Utorok – Sobota: od 15:00 do 22:00 –v prípade, ak chcete prísť skôr, prosím kontaktujte nás.
Nedeľa – Pondelok: rezervácie pre viac ako 10 osôb

Kontakt:

+421 948 851 152

Ohľadom firemných akcií, rozlúčiek so slobodou a ďalších programov sa môžete informovať na nasledujúcom telefónnom čísle:

+421 948 851 152

Napíšte nám na: bratislava@makeryworld.com

Na každý e-mail odpovedáme do 24 hodín. Ak by vám odpoveď od nás neprišla, skontrolujte si priečinok spam vo vašej mailovej schránke.

...alebo vyplňte náš formulár!