Bachelorette Parties

Hen party in the city centre

Rozlúčka so slobodou sa blíži. Domnievame sa, že dôvodom, prečo si tu na tejto stránke, je to, že si poctená povinnosťou zorganizovať túto párty tvojich priateľky alebo sestry.

Znamená to veľa zodpovednosti, s ktorou sa musíš vyrovnať, no zároveň to znamená, že ti tvoj tím dôveruje a vie, že môžeš zorganizovať zábavný a jedinečný program pre dievčatá aj nevestu. Na tejto stránke si na správnom mieste a my ti pomôžeme! Toto bude najlepšia rozlúčka so slobodou akú zažiješ.

You'll become cool chefs

V Makery Bratislava nemusíte byť dobré kuchárky, aby ste vytvorili úžasné jedlá. K jedlám, ktoré si vyberiete z našej ponuky, dostanete všetky suroviny, ktoré budete potrebovať. Budú pripravené a pekne naaranžované v malých nádobách na drevenej doske. Okrem nášho milého a odborného personálu budete mať k dispozícii aj videonávod na tablete, ktorý vám pomôže prejsť celým procesom tvorby. Garantujeme, že výsledok bude pre vás všetky 100%-ne úžasný!

tipy na Rozlúčku so slobodou
Najlepšia Rozlúčka so slobodou

An unforgettable hen party program

Časť varenia neberte príliš vážne, táto aktivita je skôr o špeciálnej hre a nezabudnuteľnej príležitosti. Ale samozrejme, učiť sa dá aj pri hraní. Preto náš tím Makery Bratislava daruje neveste prekvapenie v podobe darčekovej poukážky pre novomanželov na romantickú DIY večeru (so zľavou 25 %).

HEN PARTY PACKAGE

36 / Person
  • 1 DIY main course
  • 1 Welcome shot
  • 2 chosen drink
  • A 25% discount card for the bride at the restaurant
firemny teambuilding Bratislava

A successful event!

We know exactly how big a challenge it is to organize a hen party enjoyable for everyone, memorable and at a good price.

We also know what you need to gain success in this project! The key for success is: you cook together in a new and cool environment, we wait you with welcome drinks to cheer up the atmosphere, we let you decorate the restaurant to make the space more unique for your team, and our professional and experienced staff makes the whole program run smooth from A to Z. We are here for you if you have any special needs or ideas, as well.

A stylish cocktail party

Hopefully every woman has only one hen party in their lives, so we take it as our mission to make the most out of it. If you are longing for a more elegant but fun program, you will love our cocktail party offer, too.

You choose the DIY cocktails you like the most, we serve you all the ingredients on wooden plates and by following the video app guide, you can start mixing your fancy-classy cocktails!

Restauracia Na rozlúčku so slobodou
rozlúčka so slobodou Bratislava

Relax, and leave it to us!

We are proud of hundreds of 100% successfully organized hen parties we hosted in Makery that made hundreds of brides and friends really satisfied and happy.

Your friend and the celebrating team will love the Makery gastro adventure, as well, for sure!

If you know already the date of the special day, write us, ask us anything, we are here at your disposal!

Contact us

If you are interested in our special offers and discounts, write to us at

bratislava@makeryworld.com

We respond to every email within 24 hours. If you do not receive a reply from us, please check the spam folder in your mailbox.

...or call us:

..or fill out our form!