Corporate DIY Cocktail Parties

Výnimočný teambuilding alebo firemná párty, na ktorej sa zabavia všetci účastníci bez výnimky! Každý sa stane barmanom a namieša si prémiové koktaily vyvinuté u nás v Makery.

Firemná párty začína ako v každom inom bare, kde si objednáš tebe najsympatickejší jedinečný koktail z našej ponuky, privítame teba a kolegov chutným občerstvením a potom ti namiesto hotových kokteilov naservírujeme Makery zážitok!

cocktail drink koktejl party
miesane drinky bratislava
stan sa barmanom v Makery Bratislava
zazitkovy darcek koktejl party
Kam do mesta bratislava

Stylish and professional team building

Cieľom je spoločne tvoriť a zdieľať. Užiť si kvalitne čas strávený u nás. Aby sme to dosiahli, ponúkame útulné, ale exkluzívne prostredie reštaurácie, skúsený profesionálny personál a služby založené na zábavnom zážitku. Zaži najlepší teambuilding alebo firemnú párty v Makery Bratislava na Zámockej ulici pod hradom.

Guaranteed success and a happy team

Tajomstvo úspešného firemného teambuildingu spočíva v spojení medzi dobrým výberom programu, bezproblémovou organizáciou a kvalitnou spoločnou aktivitou.

Reštaurácia Makery Bratislava má skúsenosti z viac ako 1000 úspešných firemných teambuildingov organizovaných s maximálnou pozornosťou od A po Z. Náš personál ti zaručí, že vďaka vynikajúcej DIY koktejl párty získaš najvyššiu mieru spokojnosti a uznania svojho tímu.

Darček na poslednú chvíľu
Zážitkový darček v bratislave

Everyone becomes a cocktail shaker!

Choose your favorite unique cocktail from our list, we serve you all its ingredients on beautifully arranged on a wooden plate, you get ready, and then start! Press the play button on the app and the game begins. 

You will get in the move while you shake your very first cocktails, and then when you taste and drink your self-made creations, you can start recalling the best memories of working together.

EASY DIY koktejl párty

20 /person
  • Welcome snack
  • 2 DIY cocktails/person

GO DIY koktejl párty

29 /person
  • Welcome snack
  • 3 DIY cocktails/person
populárny

Additional Package

9 /person
  • 1 DIY cocktail/person
Narodeninová oslava v bratislave

Leave it to us!

  • V Makery Bratislava usporadúvame a organizujeme viac ako 100 teambuildingových akcií ročne s vysokou úspešnosťou.
  • Our precise and experienced staff takes care of all the whole management from the administration to the realization.
  • The teambuilding participants will be really satisfied with the gorgeous drinks made by themselves.
  • We stand at your disposal if you have any extra or special requests, either.

Everyone finds the unique cocktail that fit them the best, and our staff gives you support in the process of selection and preparation. But if you would like to cook with your team, as well, have a look at our additional teambuilding offers.

Opening hours

Utorok – Sobota: od 15:00 do 22:00 –v prípade, ak chcete prísť skôr, prosím kontaktujte nás.
Nedeľa – Pondelok: rezervácie pre viac ako 10 osôb

Contact:

+421 948 851 152

Ohľadom firemných akcií, rozlúčiek so slobodou a ďalších programov sa môžete informovať na nasledujúcom telefónnom čísle:

+421 948 851 152

Napíšte nám na: bratislava@makeryworld.com

Na každý e-mail odpovedáme do 24 hodín. Ak by vám odpoveď od nás neprišla, skontrolujte si priečinok spam vo vašej mailovej schránke.

...or fill out our form!