The world's first DIY restaurant!

Spoločenský zážitok zo spoločného varenia!

What is Makery?

Hlavnou ingredienciou úspechu reštaurácie Makery DIY je kreatívny spoločenský zážitok. Každý si tu hravo môže pripraviť jedlo podľa vlastného výberu so svojim partnerom, rodinou, priateľmi alebo kolegami. Jedlá môže pripraviť každý z prichystaných surovín s pomocou video aplikácie na tablete, ktorá profesionálom aj amatérom poskytne zážitok spoločného tvorenia. Úspech je teda zaručený!

Ordinary restaurant

Makery

For companies

Organizácia zmysluplného a efektívneho teambuildingu nie je vždy taká jednoduchá úloha. Ale, čo ak by to bolo také jednoduché, ako prísť do reštaurácie a objednať si? Pozrite si našu ponuku pre firmy.

Bachelorette parties

Leto je obdobím svadieb a tak samozrejme aj rozlúčok so slobodou. Ak sa vydáva jedna z tvojich priateliek, tak je tradíciou rozlúčiť sa s jej slobodnými rokmi poriadne – takáto párty vás ešte viac vás zblíži, a budete si to pamätať do konca života.

Birthdays

Osláv svoje narodeniny v Makery alebo daruj zážitok svojim priateľom a blízkym. V Makery môžete spoločne pripraviť aj narodeninovú tortu spoločne.

Table Booking

Anybody can visit us! Our restaurant offers a special experience for partners, friends, family, for little ones and bigger ones as well!

You only have to book a table like in any other restaurant!

Gift voucher

Darovať zážitok je najlepšie! Vecné dary častokrát upadnú do zabudnutia, ale na skvelé zážitky sa nezabúda.

Vždy si predsa radi spomenieme na tých, ktorí nám darovali niečo špeciálne!

Otváracie hodiny

Tuesday - Saturday: 10:00 - 23:00 - booking till 21:00

Sunday - Monday: Only for booking above 10 people

Contact:

+421 0948 851 152

About company events, bachelorette parties or other events you can call us from monday till friday in the mentioned phone number as well

+421 0948 851 152

Objednajte na :  bratislava@makeryworld.sk

...or fill out our form!

"The key is that cooking becomes a common game here" - Forbes