narodeninova oslava restauracia

DIY narodeninová oslava

Narodeniny by sa mali oslavovať s hrdosťou a štýlom. Blížia sa tvoje narodeniny alebo narodeniny niekoho blízkeho?

Ak mu alebo jej chceš zorganizovať výnimočný a jedinečný večierok, vyber si Makery. Narodeninová oslava u nás, to je aktívny, kvalitný a nezabudnuteľný zábavný program.

Ako vyzerá narodeninová oslava v Makery?

Celá DIY reštaurácia s kapacitou pre 24 osôb môže byť tvoja, alebo si môžeš rezervovať stoly podľa počtu pozvaných osôb. V Makery Bratislava sa z vás stanú šéfkuchári a naraz uvaríte chutné jedlá, ktoré si na záver môžete spoločne vychutnať.

Varenie u nás nie je vôbec zložité ani ťažké, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. S tvojimi hosťami sa zabavíte pri spájaní všetkých dopredu pripravených, nakrájaných a navážených surovín. K chutnému výsledku vás dovedie video na našich tabletoch.

birthday party
zazitkova restauracia bratislava

Čo ak jeden hosť nerád varí?

Hlavnou obavou pri organizovaní narodeninovej oslavy je, či sa program, ktorý navrhuješ, bude páčiť každému, na kom ti záleží. Dobrou správou je, že v Makery sa výborne zabavia aj tí najskeptickejší hostia, ktorým varenie nevonia, takže o toto sa už nemusíš starať. A ak by naozaj niekto nechcel variť, môže si namiešať aspoň chutný kokteil.

Narodeninová torta ako nikdy predtým

Okrem vytvárania úžasných jedál z nášho aktuálneho menu máte možnosť si namiešať aj prémiové, čerstvé ľadové a ovocné koktaily. No a nakoniec si môžete vytvoriť svoju vlastnú jedinečnú narodeninovú tortu.

best restaurant bratislava
bratislava reštaurácie staré mesto

Ako to funguje?

V Makery nemusíte byť skúsení kuchári a kuchárky, aby ste vytvorili úžasné jedlá. K jedlám, ktoré si vyberiete z našej ponuky, dostanete všetky suroviny, ktoré budete potrebovať. Budú pripravené a pekne naaranžované v malých nádobách na drevej doske. Okrem nášho milého a odborného personálu budete mať k dispozícii aj videonávod na tablete, ktorý vám pomôže prejsť celým procesom tvorby. Garantujeme, že výsledok bude pre vás všetkých 100%-ne úžasný!

Párty v kuchyni pri ktorej sa uvoľníte

Večierok v Makery je menej o varení a viac o kreatívnom spoločenskom zážitku. V obyčajnej reštaurácii môže ľuďom na tvojej párty trvať dlhšie než sa zonámia a prelomia sa ľady. V Makery je tento proces vďaka svojmu charakteru super rýchly. Ide o aktívny program, kde ľudia čelia zábavnej výzve, ktorú musia splniť. Nie sú potrebné žiadne trápne rozhovory ani extra starostlivosť z tvojej strany, aby si sa uistil/a, že sa všetci cítia dobre.

Makery narodeninova party

Urob svojim priateľom alebo známym narodeniny naozaj pekné a kreatívne. Vyber im Makery! Vypýtaj si ponuku a vyplň formulár.

Otváracie hodiny

Utorok – Sobota: od 15:00 do 22:00 –v prípade, ak chcete prísť skôr, prosím kontaktujte nás.
Nedeľa – Pondelok: rezervácie pre viac ako 10 osôb

Kontakt:

+421 948 851 152

Ohľadom firemných akcií, rozlúčiek so slobodou a ďalších programov sa môžete informovať na nasledujúcom telefónnom čísle:

+421 948 851 152

Napíšte nám na: bratislava@makeryworld.com

Na každý e-mail odpovedáme do 24 hodín. Ak by vám odpoveď od nás neprišla, skontrolujte si priečinok spam vo vašej mailovej schránke.

...alebo vyplňte náš formulár!