Vážení hostia! Naša donášková služba momentálne nie je k dispozícii. Ak máte nejaké otázky, alebo vás zaujímajú skupinové rezervácie alebo teambuildingy na homeoffice, prosím, napíšte nám na bratislava@makeryworld.com Čakáme vás v našej reštaurácii.

Makery donáška

Úžasne kreatívny a spoločenský zážitok pre každého u seba doma!
najlepsia donaska jedla bratislava

Makery donáška?

Makery donáška je nová služba našej DIY reštaurácie Makery Bratislava. Ingrediencie na vaše jedlo vám prinesieme v špeciálnych baleniach. S pomocou našej online aplikácie a videa si hravo vytvoríte chutné jedlo. Bude to spoločenský zážitok.

zazitkova restauracia delivery donaska
zazitkové varenie pre deti

Čo je Makery?

Hlavnou ingredienciou úspechu DIY reštaurácie Makery Bratislava je kreatívny spoločenský zážitok. Každý si tu hravo môže pripraviť jedlo podľa vlastného výberu so svojim partnerom, rodinou, priateľmi alebo kolegami. Jedlá môže pripraviť každý z prichystaných surovín s pomocou video aplikácie na tablete, ktorá profesionálom aj amatérom poskytne zážitok spoločného tvorenia. Úspech je teda zaručený!

Kedy sa to hodí?

Chcete zažiť niečo nové? Nejaký zaujímavý program na doma? Napríklad na stretnutie s rodinou, priateľmi, alebo zaujímavý teambuilding. Od začiatku poskytovania online teambuildingov s nami firmy organizovali aj akcie pre viac ako 100 osôb naraz. Popri organizovaní teambuildingov je Makery donáška dobrým nápadom aj pre vaše rande. Je to lepšie ako sedieť len tak pre TV.

ikona

Rande

ikona

Stretnutie s rodinou

ikona

Teambuilding

ikona

Stretnutie s priateľmi

Koľko nás môže byť?

Toľko koľko chete! Jedlá si pripravujete súčasne a pečiete ich v rúre. Do bežnej rúry sa zmestí aj 8 našich jedál a preto sa môžu piecť spolu.

Az együtt sütős-főzős társasági élmény, otthonra is!

Čo sa nachádza v balení?

Ingrediencie ku vám prídu predpripravené a navážené, takže jediné čo robíte vy je iba zábavné varenie. Po načítaní QR kódu sa vám otvorí video aplikácia s receptami. Príprava jedla sa tak stáva hrou a vy sa stávate deťmi na ihrisku. Do slova vzaté, v donáške od nás, vás čaká kreatívny spoločenský zážitok.

delivery donaska jedla bratislava
firemná party

Na čo je to dobré?

Napríklad, keď chcete zorganizovať malé rodinné stretnutie, alebo stretnutie s priateľmi a chcete si ho troška okoreniť. A to doslova.

Čo na to potrebujem?

Na prípravu potrebujete iba základné vybavenie kuchyne a smartfón.

Kto všetko môže variť?

Všetci! Chlapci, dievčatá, dospelí aj deti! Videoaplikácia vás prevedie celým receptom krok za krokom.

Prečo je Makery donáška zaujímavá?

# Zivotnystyl

Makery je prvá do it yourself reštaurácia na svete a naša donáška je jej novinkou. Vďaka lockdownom počas epidémie Covid-19 sa táto služba stala veľmi populárnou, pretože kombinovala inovatívny spoločenský zážitok s kreatívnym varením. Mladí aj starší, všetci sa môžu zúčastniť a nikto z nich nepotrebuje vedieť variť. V súčasnej dobe sú naše možnosti stretávať sa pomerne limitované a niekedy nám ostáva iba pozerať do TV.
Ale! Naša donáška Makery, môže byť príjemným spestrením vášho bežného dňa. A vie byť aj zaujímavým programom na rôznych eventoch, rande, stretnutiach s rodinou alebo priateľmi, alebo napríklad aj oslavy narodenín.

# Gastro

Makery donáška vám prináša špeciálne ingrediencie, ktoré by ste si bežne nekúpili, pretože ich dosťať iba vo veľkoobchodoch. Takže počas prípravy vášho jedla sa môžete stretnúť so špeciálnymi ingredienciami, ako sú napríklad vanilkový lusk, divina alebo úprava sous vide. A všetky ich budete mať pripravené presne tak, ako šéfkuchár v reštaurácii. A naviac, všetko je už navážené, predpripravené a naporcované v malých krabičkách. Tým pádom sa nemôžete pomýliť, ale zároveň si svoje jedlo prichystáte tak ako vám bude najviac chutiť.
Spoločné varenie je príjemná, zábavná hra pre tých, ktorí vedia variť, no je aj inšpiratívnou výzvou pre tých, ktorí to nevedia. Keďže budú úspešní, možno sa im to neskôr zapáči natoľko, že budú chcieť variť ešte viac.

# Firmy

Pre vaše teambuildingy je Makery Bratislava správnou voľbou. Pretože počas spoločného varenia sa strácajú hranice medzi mužmi a ženami a aj medzi riaditeľmi a juniormi. Bohužiaľ, napriek lockdownom sa podujatia tohto tipu nemôžu konať, ale pre váš tím sú veľmi dôležité. Pre veľa firiem, ktoré poslali svojich zamestnancov na homeoffice domov ponúkame Makery donášku a organizáciu teambuildingu doma. V Makery vám pomôžeme dosiahnuť úspech.

# Biznis

Makery je prvá do it yourself reštaurácia na svete! Všetko sa to začalo prvou prevádzkou v Maďarsku v roku 2016 a teraz rozširuje svoje franšízy po celej Európe. Franšízny systém poskytuje nepretržité poradenstvo v kombinácii s adaptáciou na rýchlo sa meniaci trh. Značka Makery sa zameriava na aktuálne výzvy a dokáže na nich rýchlo reagovať tak, ako v prípade epidémie Covid-19. V tomto prípade bola výsledkom Makery donáška, ktorá kreatívnym spôsobom odpovedala na aktuálnu situáciu a ľudí pracujúcich na homeoffice. V prípade zatvorených gastro prevádzok, vám prinášame Makery zážitky k vám domov, no takisto sa snažíme rozširovať svoje prevádzky formou pop-up na európskom trhu. Ak nejde hora k Mohamadovi, musí ísť Mohamad k hore!

ikona

„Kľúčové je, že varenie sa tu stáva spoločenskou hrou!” – Forbes

Salt&Sugar, s. r. o.

Fakturačná adresa: Zochova 16/XIII, Bratislava 811 03

IČO: 53 424 310

Registrovaná v: spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri, vložka: 149081/B“

E-mail: bratislava@makeryworld.com

Telefónne číslo: +421 948 851 152
Orgán dozoru: Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj. Bajkalská 21/A.
P.O. Box 5. 820 07 Bratislava 27.

Prevádzka: Zámocká 36, 811 01 Bratislava